• Welkom bij Vriesoord Trucks. Van transporteur tot transporteur

Ons Team

Directeur:
Stephan van den Oord
Mobiel: +31 (0)6-22.45.32.59
E-mail: stephan@vriesoord.nl
 
Sales (Engels, Duits):
Sabine de Jongh
Mobiel: +31 (0)6-30.88.72.59
E-mail: sabine@vriesoord.nl
 
Sales/Commerciale (Français, Engels, Español):
Elodie Draaijer
Mobiel: +31 (0)6-57.57.86.66
E-mail: elodie@vriesoord.nl
 
Sales Coolunits (Engels, Duits, Turks)
Selcuk Sarlayan
Mobiel: +31 (0)6-46.70.39.46
E-mail: selcuk@vriesoord.nl
 
Sales Steenopleggers/autolaad-en loskranen:
Joop Mulders
Mobiel: +31 (0)6-15.86.14.72
E-mail: j.mulders@vriesoord.nl
 
Sales Parts:
Roland Kneepkens
Mobiel: +31 (0)6-21.91.51.82
E-mail: roland@vriesoord.nl
 
Administratie:
Thea de Vries
Telefoon: +31 (0)73-82.00.079
E-mail: thea@vriesoord.nl
 
Administratie:
Linda Kluitmans
Mobiel: +31 (0)6-23.89.21.13
E-mail: linda@vriesoord.nl