• Welkom bij Vriesoord Trucks. Van transporteur tot transporteur

Adresgegevens

Vestigingsadres/Postadres:                                                                     
Vriesoord Trucks B.V.                                                                                  
Larenweg 102                                                                                               
5234 KC  ’s-Hertogenbosch                                                                       
The Netherlands  
                                                                                        
Algemeen telefoonnummer: +31 (0)73-82.00.079

Algemeen e-mail: trucks@vriesoord.nl

BTW nr: NL85.34.58.340.B01
KvK nr: 59394366


Directeur: Stephan van den Oord (Nederlands, Engels, Duits):
Mobiel: +31 (0)6-22.45.32.59

E-mail: stephan@vriesoord.nl

Sales: Sabine de Jongh (Nederlands, Engels, Duits):
Mobiel: +31 (0)6-30.88.72.59
E-mail: sabine@vriesoord.nl


Sales: Elodie Draaijer (Nederlands, Français, Engels, Español):
Mobiel: +31 (0)6-57.57.86.66

E-mail: elodie@vriesoord.nl

Sales: Susana Santos (Portugees, Français, Engels, Español):
Mobiel: +31 (0)6-29.59.42.10
E-mail: susana@vriesoord.nl


Coolunits: Selcuk Sarlayan (Nederlands, Engels, Duits, Turks):
Mobiel: +31 (0)6-46.70.39.46
E-mail: selcuk@vriesoord.nl



Vestiging Berkel-Enschot:
Steenopleggers en Verrijdbare Autolaad- en loskranen

Zwartrijt 5
5056 DD Berkel-Enschot

Webshop: www.kluitmanstcp.com

Algemeen telefoonnummer:
+31 (0)13-78.20.933

Sales: Joop Mulders:
Mobiel: +31 (0)6-15.86.14.72
E-mail: j.mulders@vriesoord.nl

Onderdelen: Roland Kneepkens:
Mobiel: +31 (0)6-21.91.51.82
E-mail: roland@vriesoord.nl

Werkplaats/Service: Frans van Gils:
Mobiel: +31 (0)6-29.59.42.12
E-mail: frans@vriesoord.nl


Onze openingstijden zijn:
Maandag t/m Vrijdag: 08.00 uur tot 18.00 uur
Zaterdag: 09.00 uur tot 13.00 uur
Zondag: op afspraak

Buiten deze tijden zijn wij altijd op afspraak of telefonisch bereikbaar.